Konference

Konference Energetika 2024: V Hradci Králové budou znovu debatovat špičky v oboru energetiky

Královéhradecký kraj společně s Centrem investic, rozvoje a inovací organizuje pro zájemce z řad veřejné správy i podnikatelů konferenci Energetika 2024. Už na konci května se sejdou v Hradci Králové, aby debatovali o aktualitách v tomto strategickém odvětví.
Konference Energetika 2024: V Hradci Králové budou znovu debatovat špičky v oboru energetiky

Také letos budou o energetických příležitostech i problémech debatovat špičkoví specialisté v odvětví od výrobců a distributorů elektřiny, přes regulátory až po akademickou sféru.

Ústředním tématem letošního ročníku je „Flexibilita, soběstačnost a nové trendy v energetice“. Účastníci se mohou těšit na přednášky a diskuzi o komunitní energetice i dalších nových trendech v oboru včetně odborných výhledů do budoucnosti.

Konference proběhne ve čtvrtek 30. května od 8:30 hod. do 14:45 hod. v EA Congress Hotel Aldis v Hradci Králové. Akce je jen pro registrované, více informací naleznete zde.

Akce se koná pod záštitou prvního náměstka hejtmana pro oblast inovací, investic a informačních technologií Pavla Bulíčka. Pořádá krajské Centrum investic, rozvoje a inovací (CIRI) ve spolupráci s krajem a Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje.

Soubory ke stažení
Program.pdf
Sdílejte na sociálních sítích